Верифікований профіль
10
Років досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
2
Рекламна активність
8784
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (3)

  • White House
    93 000 $
    2 447 $/м²

    Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 43-Б

    ГАРЯЧЕ БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Університет Історичний центр
    1 кімната
    38 / 20 / 10 м²
    поверх 3 з 4
    1917 рік побудови
    вчора
    Продаж квартири в історичному будинку в центрі Києва | Бульварно-Кудрявська, 43Б Пропонується до продажу квартира в дореволюційному будинку в одному з найатмосферніших районів Києва — вул. Бульварно-Кудрявська, 43Б. Квартира розташована на 3 поверсі, у будинку з характерною історичною архітектурою та міцними стінами. Головна перевага — високі стелі, які додають простору, світла та відкривають широкі можливості для сучасних дизайнерських рішень. Стан квартири дозволяє реалізувати власний проєкт ремонту та облаштувати простір повністю під себе — без переплат за чужий ремонт і компромісів у плануванні. Переваги: • історичний дореволюційний будинок • 3 поверх • високі стелі • простір для пер...
    Рієлтор
  • White House
    95 000 $
    1 131 $/м²

    Гліба Бабіча вул. (Канальна), 8-Б

    ГАРЯЧЕ БЕЗ КОМІСІЇ єОселя Корольок
    ЖК Причал 8
    3 кімнати
    84 / 45 / 15 м²
    поверх 5 з 22
    вчора
    Без комісії для покупця! Продаж 3-кімнатної квартири в новому будинку Адреса: вул. Гліба Бабича, 8-Б Поверх: 5 із 22 Загальна площа: 84 м² Житлова площа: 45,3 м² Кухня: 15 м² Кількість кімнат: 3 (усі роздільні) Санвузли: 2 Стан: після будівельників (від забудовника) Простора квартира з функціональним плануванням: три окремі кімнати, велика кухня, два санвузли. Ідеальний варіант як для сімейного проживання, так і для інвестування. Будинок новий, із сучасними комунікаціями, швидкісними ліфтами та зручною інфраструктурою поблизу. Можливий продаж за державними програмами: єОселя, єВідновлення. Деталі за телефоном. Перегляд у зручний для вас час.
    Рієлтор
  • White House
    58 000 $
    1 261 $/м²

    Чорних Запорожців вул. (Петра Запорожця), 17

    ГАРЯЧЕ БЕЗ КОМІСІЇ Воскресенка
    2 кімнати
    46 / 29 / 7 м²
    поверх 1 з 5
    1963 рік побудови
    вчора
    Продам 2-кімнатну квартиру 46 м², вул. Чорних Запорожців 17 Без комісії для покупця! Продається простора 2-кімнатна квартира площею 46 м² на 1-му поверсі з фасадним входом. Локація з активним пішохідним трафіком, поруч зупинки, магазини та житловий масив. Переваги: • 1-й поверх — ідеально під комерцію • Фасадна частина • Площа: 46 м² • Роздільний санвузол • Квартира у житловому стані • Підходить для проживання або здачі в оренду • Можливість переоформити у нежитловий фонд • Варіант під кав’ярню, салон краси, офіс, кабінет тощо Зручне планування, дві окремі кімнати, вікна виходять на фасад. Документи готові до угоди. Вдалий варіант для інвестиції чи відкриття власної справи! Телефонуйте...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.